Nasledujúce


Milan Mazurek požaduje, aby ministerstvo vysvetlilo nákup testov za 140 miliónov

572 Zhliadnutia
Milan Mazurek
276
Publikované 17 Mar 2021 / V Politika

⁣VLÁDA JE TAK ZBABELÁ, ŽE NECHCE ANI LEN VYSVETLIŤ KRAJČÍHO NÁKUP TESTOV ZA 140 MILIÓNOV!


Pred začatím schôdze som dnes podal návrh na doplnenie programu, aby muselo vedenie ministerstva zdravotníctva predstúpiť pred parlament a vysvetliť všetky okolnosti nákupu 35 miliónov testov. Chcel som tiež vedieť, dokedy bude táto zapredaná banda šikanovať ľudí plošným testovaním.


Čo myslíte, ako to dopadlo? Zbabelci to hlasmi nepodporili a diskusiu tak nezmožnili.

Zobraziť viac
5 Komentáre sort Triediť podľa

MonikaB
MonikaB 6 mesiace pred

jedným slovo?...hrôza, kto si toto môže dovoliť v práci?

   0    0
somzidovskaciernalezbicka
somzidovskaciernalezbicka 6 mesiace pred

Potvrdis mi prosim ziadost o priatestvo na facebooku? Prosim.

   0    0
bdurica
bdurica 6 mesiace pred

No jasné že neschválili veď by sa prezradili kto si koľko napchal do kapsy! To už musí skončiť ľudia preboha vec poďme niečo robiť s tým!

   2    0
introvertja
introvertja 6 mesiace pred

Keby tie testy aspoň liečili, tak chápem, že bolo do toho potrebné naliať kopu peňazí daňových poplatníkov, ale...nechápem. Načo bolo toto dobré? Ďalšia vec! Tie testy sú nepresné a používané v nie ideálnych podmienkach a navyše nepríjemné a nebezpečné, keď sa s tým človeku vŕtajú pomaly až do mozgu. Prečo nemôžu byť zadarmo napr. tie slinové testy, alebo pľuvacie testy, či čo to je? Tie aspoň určite nie sú nepríjemné a sú bezpečné. Ale kde, radšej sa budeme ľuďom vŕtať v hlave a znepríjemňovať im život, len aby sme mali kšeft. Tak isto ako aj tie úžasné, zdravotne nezávadné respirátory. Šak keby to mám nose viac ako pár minút, tak skolabujem. To je akože bezpečné a zdraviu nezávadné? Verím že tí zmrdi si ich prepychujú, lebo v tom sa nedá dýchať...teda aspoň ja s tým mám problém a nosím to pod nosom. Sa kvôli ich debilným výmyslom nezadusím. Fakt, táto to vláda, to je jeden prúser a problém za druhým! Sa toho Igor nasľuboval pred voľbami a čo z toho splnil? Ľudia ho volili na základe toho čo sľúbil, no neplní to a preto ho chcú vymeniť, len jemu to akosi nedochádza. Už dávno stratil mnoho voličov a tým pádom mandát vykonávať post premiéra. Tí, čo ho volili ho tam už proste nechcú, no bohužiaľ, je to asi jeden z narcistov.

   2    0
introvertja
introvertja 6 mesiace pred

Veď jasné. Prečo by museli obhajovať niečo, čo by sa obhajovalo ťažko. Keby sa to dalo jednoducho obhájiť, tak by s tým asi problém nemali mať a jasne a racionálne by argumentovali svojim opozičným kolegom v parlamente :) Očividne nemajú ani snahu vôbec sa zaoberať opozíciou a čo si o tom myslí. To je pre nich nepodstatné, hlavne že majú kšeft a nemusia ho obhajovať. Oni sú fakt presvedčený, že pravidlom je ,,Vyhraj voľby, môžeš všetko,,.

   2    0
Zobraziť viac

Nasledujúce