Nasledujúce


VLÁDNI POSLANCI HRAJÚ S OPATRENIAMI DIVADLO! SAMI NEVERIA TÝM NEZMYSLOM O RÚŠKACH!

235 Zhliadnutia
REPUBLIKA
347
Publikované 02 Oct 2021 / V Politika

⁣V parlamente bola schôdza prerušená na 5 minút, počas toho ako jeden z poslancov ostro kritizoval skroumpovaného špeciálneho prokurátora vo výkone trestu, Daniela Lipšica. Prerušil ju Milan Laurenčík z SAS, pretože ho vraj médiá na chodbe otravovali s otázkou, ako zakročí voči "zlým" poslancom, ktorí v sále nenosia nejaké nezmyselné rúška.
Ja sám som bol odchytený kamerou Markízy a redaktorke som jasne povedal, že ak sa cíti ohrozená, nech si dá aj skafander, ja jej to za zlé mať nebudem, no ja sa nechcem obmedzovať kvôli vírusu, ktorý je pre mňa štatisticky menej nebezpečný ako chrípka... Na to už nemala slov a odišla.
Vo faktickej poznámke som na konanie podpredsedu NR SR musel reagovať, pretože vykazovať poslancov zo schôdze, iba preto že nemajú niečo na tvári rokovací poriadok neumožňuje a z ich strany ide o zneužívanie právomoci verejným činiteľom. Následne vo faktickej poznámke vyzvala "hviezda" parlamentu Romana Tabák, aby sa opozícii obmedzovala možnosť rečniť, a aby sa zriadila akási parlamentná stráž, ktorá vraj vynesie zo sály "neposlušných" poslancov.
Táto vláda je čistý odpad a odrazom toho sú aj ich poslanci.

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

Sergio
Sergio 2 mesiace pred

Opozícia detto, ruka v ruke s koalíciou ... sledujte hlasovanie v parlamente, plus účasť a hlasovanie vo výboroch NR SR ... všetci sa vezu v jednom vlaku

   0    0
Pietro
Pietro 8 mesiace pred

Koalícia je odpad

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce