Nasledujúce


ZÁKAZ VSTUPU NEZAOČKOVANÝCH ĽUDÍ DO PREVÁDZOK JE NÁVRAT DO DOBY FAŠIZMU!

257 Zhliadnutia
Milan Mazurek
326
Publikované 23 Jul 2021 / V Alternatívne médiá

⁣Zákon, o ktorom bude už zajtra v skrátenom legislatívnom konaní (chcú ho schváliť za jeden deň) rokovať parlament je priama vstupenka do predvojnového Nemecka so všetkým, čo k tomu patrí.
Zaočkovaní nadľudia a neočkovaní podľudia, ktorí si budú musieť každý týždeň nechať vyšpárať nos, aby mohli ísť na kávu. A ešte si to aj zaplatia!
Takto fašistická vláda rozdelila ľudí, vniesla medzi nich nenávisť a zlobu a podpílila konár pod nohami všetkých prevádzok, ktoré prídu o obrovské množstvá potenciálnych zákazníkov. Nehovoriac o zdevastovaných hoteloch a penziónoch, ktorým odohnali zahraničných turistov.
Vláda skrátka likviduje všetko, čo jej stojí v ceste a priviedla národ na pokraj úplného zúfalstva! Verím teda, že každý majiteľ a zamestnanec prevádzky, ktorej Mengele (Lengvarský) s Mikasom a celou vládou a parlamentom vzali možnosť prežitia, príde 1. septembra do Bratislavy, bojovať za svoju slobodu a možnosť dôstojne žiť!
Nevzdávajme sa! Zjednoťme sa!

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Julotan
Julotan 9 mesiace pred

Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov - ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, považujem ich za nezodpovedných a už ani viacej ich za zodpovedne zodpovedných považovať nebudem môcť. A všetci, ktorí dovtedy umrú ...

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce