Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

2. Prikázanie: Žiadni iní bohovia.

63 Zhliadnutia
MestoNaVrchu
11
Publikované 01 Aug 2021 / V Náboženstvo

Existuje viac idolov ako kedykoľvek predtým. Myšlienka uctievania modiel sa dnes mnohým ľuďom zdá byť starodávna a vzdialená. Druhé prikázanie „Nebudeš mať iných bohov“ sa teda nezdá byť v modernej spoločnosti použiteľné. Ale opak je pravdou. Máme viac falošných bohov ako kedykoľvek predtým - umenie, vzdelanie, slávu, peniaze, aby sme vymenovali len niektoré. Za posledné storočie uctievanie falošných bohov viedlo k obrovskému zlu; Komunizmus a nacizmus sú len dva príklady. Na osobnej úrovni uctievanie falošných bohov vedie k nešťastiu.⁣

Staň sa aj ty členom PragerForce:
https://www.prageru.com/pragerforce
PragerFORCE je digitálne hnutie viac ako 10000 mladých na celom svete, ktoré pracuje na ochrane tradičných konzervatívnych hodnôt. Členovia PragerFORCE majú prístup k špeciálnym programom, udalostiam a zdrojom PragerU, ktoré im pomôžu bojovať za slobodu a zároveň sa spojiť s podpornou komunitou mladých konzervatívcov.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa