UPOZORNENIE: Vimo prechádza zmenou prevádzkovateľa.
Prosíme o trpezlivosť v prípade, že niektoré funkcie nebudú bežať, alebo vypadne systém. Ďakujem.

Nasledujúce


Je to potvrdené, Slovensko ovláda mafia!

675 Zhliadnutia
REPUBLIKA
290
Publikované 27 May 2021 / V Politika

⁣Razantné vyhlásenie z parlamentu: Je to potvrdené, Slovensko ovláda mafia! Podávame trestné oznámenie na zločineckú skupinu a zvolávame mimoriadnu schôdzu parlamentu.
Po správe riaditeľa SIS, ktorú predniesol v parlamente je zrejmé, že na Slovensku pôsobí zákerná organizovaná zločinecká skupina pozostávajúca zo skorumpovaných policajtov, vyšetrovateľov a možno aj prokurátorov a sudcov. A nebolo vylúčené, že aj z politikov!
To, čoho sme na Slovensku teraz svedkami sa nedá nazvať inak ako vojna dvoch mafií. Bývalú 🔴 mafiu na čele s Kočnerom, Bödörom, Jankovskou a ďalšími sa snaží vytlačiť nová 🔵 mafia na čele s Lipšicom a Matovičom.
Právny štát je jednoducho v troskách. Dotýka sa to každého človeka. Je totiž podstatný rozdiel, či bude na Slovensku vládnuť zákon alebo mafia. Či bude na polícii a súdoch rozhodovať spravodlivosť alebo známosti a úplatky.
V REPUBLIKE ideme proti tomu bojovať zo všetkých síl, so snahou zachrániť, čo sa ešte dá. S aktívnou časťou opozície zvolávame mimoriadnu schôdzu parlamentu a taktiež podávame trestné oznámenie na organizovanú zločineckú skupinu.
Žiadame vypočuť všetkých zainteresovaných svedkov, od prezidentky, premiéra Hegera, predsedu NR SR Borisa Kollára až po špeciálneho prokurátora Lipšica.
Žiadame odtajnenie zásadných spisov, národ si zaslúži vedieť pravdu!
Je to smutné, ale všetky tieto udalosti sú dôkazom toho, že Slovensko naozaj potrebuje razantnú zmenu. Nie len vymeniť jednu oligachistickú skupinku za druhú.
Bojujeme, za 🇸🇰 SLOVENSKÚ REPUBLIKU, za Vás! ✅

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

lapoj
lapoj 8 mesiace pred

ake TO, vyhadzat cez zavrete dver a okna ich treba!!!

   0    0
achjaj
achjaj 8 mesiace pred

Miňo Uhríkovie, aký chce odo mňa rešpekt tento štát. Mám 47, makám tu od 15 rokov, synov som splodil, piče a teraz toto. Ide ma fakt udreť, pycse. Tu už fakt nič. Nech mi vylezú potkani pred ksicht, nech sa ospravedlnia a nech ich už nikdy nevidím. Naveky s vami, chlapci.

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce