Kabala II - 13 poslední odhalení Billa Gatese a jeho špinavých peněz

225 Zhliadnutia
Slobodnevedomie
260
Publikované 13 Oct 2021 / V Alternatívne médiá

.

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

StefanJ
StefanJ 7 mesiace pred

04:27 - Presne toto si nemyslím, že by v okamihu a navždy ukončilo chudobu. Nemôžeme jednoducho povedať, že prerozdelenie bohatstva tých najbohatších by vôbec niečo vyriešilo. Mám pre to niekoľko dôvodov.
- to deklarované bohatstvo sú iba nafúknuté bubliny, reálna hodnota ich majetku zďaleka nie je taká, ako čísličky v počítači na burzách cenných papierov
- takéto hromadné okamžité prerozdelenie peňazí (čísličiek) by viedlo k okamžitému nárastu inflácie.
- väčšina tých chudobných nevie správne narábať s majetkom - to im nevyčítam, iba konštatujem, že sa to nemali kde naučiť, pretože sú chudobní - získanie okamžitej bezpracnej pomoci by viedlo k plytvaniu na zbytočnosti a k vzniku nových miliardárov, ktorí by tieto zbytočnosti vyrobili, alebo dodali vo forme služieb. Na konci by sme boli tam, kde na začiatku.
Ak chceme niečo naozaj riešiť, treba zmeniť finančný systém a začať používať cenné kovy, resp. meny, ktoré by boli kryté týmito cennými kovmi. Odpútanie akejkoľvek meny od krytia zlatom (alebo iným cenným kovom), v našom prípade to bol US dolár, nevyhnutne vedie ku kríze, ktorú momentálne prežívame.

   0    0
Zobraziť viac