Nasledujúce


Spolu s Matovičom musia skončiť aj jeho zákazy

210 Zhliadnutia
REPUBLIKA
136
Publikované 13 Apr 2021 / V Politika

⁣SPOLU S MATOVIČOM MUSIA SKONČIŤ AJ JEHO NEZMYSELNÉ OBMEDZENIA A ZÁKAZY!

Duo Matovič-Mikas svojimi nezmyselnými nápadmi a zákazmi zruinovali celé Slovensko. Toto všetko musí skončiť spolu s Matovičom!

Tejto vláde nedôveruje rekordné množstvo ľudí nielen kvôli osobe Matoviča, ale najmä kvôli deštrukcii, ktorú priniesla. Na nezákonnosť Matovičových a Mikasových opatrení upozorňovali právnou cestou viac ako pol roka aj súčasní členovia hnutia REPUBLIKA. A máme pravdu! Mikasove zákazy sa nepozdávajú dokonca ani generálnemu prokurátorovi Žilinkovi, ktorý požiadal Ústavný súd o ich preskúmanie.

Likvidačné obmedzenia a zákazy, ktoré zavidelo duo Matovič-Mikas považujeme za prehnané a kontraproduktívne ❌ Preto sme dnes adresovali výzvu hygienikovi Mikasovi, aby okamžite uvoľnil zbytočné a nelogické obmedzenia a zrušil celoplošné testovania. Veď už aj malé deti vedia, že vôbec ničomu nepomáhajú a že ide len o kšeft.

S príchodom jari nastal čas začať otvárať reštaurácie, obchody, školy, športoviská, atď. Nastal čas, aby sme sa aj na Slovensku opäť mohli opäť slobodne nadýchnuť. Po roku strašenia, počúvania výhovoriek a sľubov typu "vydržte už len 2 týždne" si všetci zaslúžime opäť žiť normálne ✅

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce