Nasledujúce


Miroslav Suja - Vláda segregovala občanov na zaočkovaných a nezaočkovaných!

217 Zhliadnutia
REPUBLIKA
347
Publikované 25 Jul 2021 / V Politika

⁣Dnešné vystúpenie v rozprave k novele zákona o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia, ktorou chce vláda segregovať občanov Slovenska na dve kategórie, zaočkovaný, resp. otestovaný a nezaočkovaný.
Ako som avizoval na záver rozpravy som ministrovi Lengvarskému odovzdal v mene hnutia Republika darček…📔
Priatelia sledujte hlasovanie k tomuto zákonu (v podvečerných hodinách), aby ste vedeli, kto vás pripravil alebo chcel pripraviť o slobodu.

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

Julotan
Julotan 6 mesiace pred

Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov - ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, považujem ich za nezodpovedných a už ani viacej ich za zodpovedne zodpovedných považovať nebudem môcť. A všetci, ktorí dovtedy umrú ...

   1    0
kory
kory 9 mesiace pred

Pekne,jasne ,zrozumiteľne

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce