UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


VLÁDNI POSLANCI NECHODIA DO PRÁCE! OPAKOVANE NEVEDIA DAŤ DOKOPY 76 ĽUDÍ!

275 Zhliadnutia
REPUBLIKA
369
Publikované 05 Oct 2021 / V Politika

⁣V parlamente sa márne snažíme pokračovať v schôdzi hlasovaním. Vládni poslanci neboli schopní ani v priebehu 3 hodín dostať do pléna 76 poslancov. Neskutočná hanba.

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

Julotan
Julotan 9 mesiace pred

Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov - ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, považujem ich za nezodpovedných a už ani viacej ich za zodpovedne zodpovedných považovať nebudem môcť. A všetci, ktorí dovtedy umrú ...

   0    0
Andy
Andy 11 mesiace pred

V holubniku je svedomitejsi rezim. A v podstate aj uzitocnost.

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce