Nasledujúce


VÝROBCOVIA VAKCÍN OPAKOVANE DOSTÁVALI POKUTY ZA PODPLÁCANIE LEKÁROV A FALŠOVANIE ŠTÚDIÍ!

224 Zhliadnutia
REPUBLIKA
367
Publikované 25 Jul 2021 / V Politika

⁣Firmy, ktoré vyrobili vakcíny, ktoré do nás chce vláda napichať, majú dlhú históriu podvodov a klamstiev, ktoré na svete napáchali. Prakticky každá z nich dostala od americkej vlády gigantické, rekordné pokuty za uplácanie lekárov a falšovanie klinických štúdií, aby na trh priniesli nebezpečné lieky!
Ľudia sa teda môžu oprávnene obávať, že spoločnosti s kriminálnou históriu, neručiace za svoje výrobky predsa nie sú dôveryhodným subjektom, od ktorého si majú nechať niečo povinne do tela pichnúť! Musí to ostať na slobodnej vôli každého z nás a ľudia nesmú byť za svoje rozhodnutie nijako diskriminovaní.
Viac o najväčších podlostiach týchto spoločností nájdete zhrnuté aj na tomto linku:


https://en.wikipedia.org/wiki/....List_of_largest_civi

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

Julotan
Julotan 9 mesiace pred

Netrúfam si situáciu zľahčovať, ani najmenej. Rozhodne však trvám na tom, že Maďarský, Český alebo Poľský vírus by sme tu na Slovensku znášali pokojnejšie. Naši politici, tí zodpovední politici by mali okamžite zodpovedne vycestovať a zodpovedne nám sem z neho zodpovedne priviezť. Tam ťažkoodenci občanov v obchodoch neriešia, dokonca, ani oprávnene. Zodpovedne sa pýtam zodpovedných politikov - ako je to možné, že už dávno zodpovedne nevycestovali, aby nám mohli zodpovedne zodpovedať ten prevelikánsky rozdiel v spôsobe života. Ak to do týždňa nebudem počuť od politikov 999, povedané slušne, považujem ich za nezodpovedných a už ani viacej ich za zodpovedne zodpovedných považovať nebudem môcť. A všetci, ktorí dovtedy umrú ...

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce