Nasledujúce


Milan Uhrík (REPUBLIKA): Európski kolegovia, je čas vydať sa cestou dialógu s Ruskom

247 Zhliadnutia
REPUBLIKA
367
Publikované 16 Sep 2021 / V Politika

⁣V EÚ som sa v mene Slovenska postavil proti nechutnému protiruskému besneniu. Je desivé, s akými krvavými očami eurofanatici štvú proti 🇷🇺 Ruskej federácii.
Už o tom dávno nepochybujem. Západní liberáli chcú dobyť Rusko. Chcú jeho trhy, bohatstvo, chcú ovládnuť a prevychovať jeho ľud.
Presne o tom je uznesenie o budúcom smerovaní európsko-ruských vzťahov, ktoré sa práve schvaľuje v EÚ 🇪🇺
Uznesenie nájdete v komentári, ale ušetrím Vám čas a zhrniem Vám to do jednej vety: Za všetko zlo na svete môže podľa liberálov Putin ☝ A ak niečo Rusko robí, tak len preto, aby nás všetkých ohrozilo. Preto treba Rusko zničiť.
Keď to človek počúva a číta, tak je to už až smiešne. Propaganda na úrovni Severnej Kórei. Je to však veľmi nebezpečné.
Dokedy chcú vyhľadávať konflikty a vyhrocovať napätie s Ruskom? Kým naozaj nepríde vojna? Alebo kým Rusi nepokľaknú pred dúhovými eurokomisármi a vyslancami z Washingtonu? Všetci vieme, že to sa nikdy nestane...
Nie, nerobíme si ilúzie - ruskí politici nie sú bez chyby. Ale to ani tí európski. V mnohých európskych štátoch potláčajú vlády slobodu ľudí viac ako v Rusku. Diskriminácia, segregácia, politické procesy, zákazy protestov, policajná streľba do občanov... Nezdá sa vám to povedomé? Tak sa pozrite na súčasné Slovensko.
Toto besnenie už musí skončiť. Už toho všetkého naozaj stačilo!
Chceme slobodu, mier a spoluprácu. Nie útlak a vojnu. Takúto politiku razíme a budeme raziť. Vždy a všade, odvážne a profesionálne. Za Slovensko.
Hnutie 🇸🇰 REPUBLIKA

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce