SAS NAVRHUJE, ABY SA DÔCHODKOVÝ VEK NEUSTÁLE POSÚVAL, POKOJNE AJ NAD 70 ROKOV!

186 Zhliadnutia
REPUBLIKA
283
Publikované 05 Oct 2021 / V Politika

⁣K správe o plnení pravidiel rozpočtovej rozpočtovej zodpovednosti vysúpil poslanec SAS Cmorej, ktorý si vylial srdce nad tým, ako štát neúmerne plytvá verejnými zdrojmi, dane sú vysoké a ľudia nedostávajú adekvátne protislužby a dôchodkový systém musia zmeniť tak, aby sa vek odchodu do dôchodku neustále zvyšoval, podľa priemerného veku dožitia v populácii. Nech teda ľudia pracujú pokojne až do smrti...
Úplná absencia sociálneho cítenia je strane SAS vlastnou a sami sa považujú za ľudí, ktorí sú pre spoločnosť najprínosnejší, no v skutočnosti aj ich predseda robil poradcu Miklošovi, keď predávali a tunelovali strategické štátne podniky. Práve to je jedna z príčin prečo má štát ďaleko nižšie príjmy, než mať mohol.
Bola to SAS, ktorá na jednej strane navrhla zrušenie bankového odvodu a darovala bankám zdvojnásobenie ich príjmov, pričom pripravila štát o viac ako 300 miliónov a zároveň zrušila trináste dôchodky.
Výpočet takýchto pokryteckých činov, kedy pomáhali najbohatším a brali najchudobnejším by mohol trvať ešte veľmi dlho. Každý občan Slovenskej republiky na svojom živote cíti, akú tragédiu táto vláda predstavuje. Všetky ceny rapídne stúpajú a štát sa extrémne zadlžuje, bez akejkoľvek zmysluplnej pomoci hospodárstvu a ľuďom. Aj to je strana SAS a ich vládne pôsobenie.
My v Republike si vážime prácu našich mám, otcov, starých mám a starých otcov a vždy budeme obhajovať právo na slušnú jeseň života pre našich tvrdo pracujúcich občanov. Do sociálneho systému je potrebné zaviesť zásluhovosť a zamestnať tých, ktorí len natŕčajú ruky. Zároveň je potrebné klepnúť po prstoch práve nenažratým bankám a oligarchom a zrušiť nezmyslené výdavky na zbrojenie atď. S vládou, ktorá je na šnúrkach najbohatších sa to však nedá.

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa