Nasledujúce


SME PROTI POVINNÉMU OČKOVANIU DETÍ

97 Zhliadnutia
REPUBLIKA
285
Publikované 07 Dec 2021 / V Politika

⁣Ako občania, otcovia a matky sme v hnutí REPUBLIKA proti povinnému očkovaniu detí. Deti sú dar od Boha a ich imunitu a zdravie musíme ako rodičia chrániť prirodzenou cestou, nie prostredníctvom mRNA vakcín!
🙏 Tak isto aj šéf nemeckej Stálej očkovacej komisie (STIKO) Thomas Mertens - otec 7 ročnej dcéry - má rovnaký názor ako my; uviedol, že aj keby EMA schválila očkovanie detí od 5 rokov, sám by ich očkovať nikdy nedal. EMA to aj urobila a jeho názor sa nezmenil! Mertensova komisia je nezávislým poradným orgánom Inštitútu Roberta Kocha, čiže zastáva celkom významné postavenie.
🙏 Rovnako vyrovnané názory zaznievajú aj v slovenskej spoločnosti od rôznych odborníkov, ktorých systém a mainstream osočuje. K takýmto vyrovnaným názorom sa hlási aj naše hnutie REPUBLIKA, moji kolegovia a ja osobne ako otec 8 ročnej dcéry.
❗SME JASNE PROTI POVINNÉMU OČKOVANIU DETÍ❗
✅ S láskavým dovolením RNDr. Jána Baránka, ktorý petíciu spravuje s lekárskou kapacitou MUDr. Jánom Lakotom, CSc., chceme preto verejne podporiť a požiadať Vás ako občanov o široké zdieľanie a podpísanie Petície proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID 19, ktorú chceme ako podporovať. Musíme ísť do boja!
https://www.peticie.com/stop-ockovaniu-deti
Petícia má už skoro 9000 podpisov a aj prostredníctvom nej budeme bojovať proti povinnému očkovaniu detí! Prosím zdieľajte ju a podpisujte, cieľ je získať 100 000 podpisov a získať aj občiansku silu!
✅ Tak isto Vás chceme, občania, poprosiť o podporu a zdieľanie pre petíciu nášho kolegu JUDr. Lukáša Machalu, ktorý bojuje s nami proti povinnému očkovaniu "a priori"; petícia má názov Petícia proti povinnému očkovaniu.
Má už vyše 56 000 podpisov a prosíme aj o jej podporu, cieľ je rovnako, získať 100 000 podpisov na ďalší boj!
https://www.peticie.com/petici....a_proti_povinnemu_ok
🇸🇰 Občania, rodičia, otcovia a matky - prosíme Vás, zachovajte si triezvy úsudok ohľadom vakcinácie detí, nepodľahnite mediálnym tlakom a tí z Vás, ktorí sú dôverčiví - prosíme, overujte si všetko. Jedná sa o vážnu vec a vážny zásah do zdravia a imunity Vašich detí!
Naše deti musíme ochrániť!
Naše ďalšie kroky v boji za naše deti oznámim v priebehu dní!

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce