Nasledujúce


Milan Uhrík : Uspeli sme! Žiaci sa konečne nebudú musieť učiť v rúškach

154 Zhliadnutia
REPUBLIKA
362
Publikované 02 Oct 2021 / V Politika

⁣Uspeli sme! Žiaci sa konečne nebudú musieť učiť v rúškach 👍 Po natočení škandalózneho videa, ako ani úradníci priamo na Mikasovom úrade nenosia rúška včera náhle oznámili, že povinné rúška pre žiakov sa rušia.
Išlo o jedno z najnezmyselnejších obmedzení. Deti, pre ktoré koronavírus nepredstavuje vážnu hrozbu, museli tráviť spoločne celé mesiace v rúškach 😷, ktoré si cez prestávky aj tak dávali dole. V okolitých štátoch sa deti učia bez rúšok už dávno.
Okrem toho išlo o obrovské pokrytectvo. Kým deti museli tráviť celé dni v rúškach, samotní Mikasovi úradníci ich nenosili!
Nie, nosenie rúška nie je normálne a nemá byť "nový štandard". Nosenie rúška má byť mimoriadne a vždy dobrovoľné - v čase skutočnej choroby či pandémie.
Ďakujeme všetkým rodičom, aktivistom aj právnikom, ktorí svojim konaním pomohli vytvoriť verejný tlak na zrušenie tohto nezmyselného opatrenia.
Aj tento úspech ukazuje, že kultivovaný a razantný odpor proti nezmyselným nariadeniam má zmysel. A skôr či neskôr povedie k úspechu ✅
Bojujeme ďalej! 🇸🇰 REPUBLIKA

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

MonikaB
MonikaB 9 mesiace pred

..ty si uspel :-D...asi si zabudol na tých ľudí čo na tom robili ...sebe stredný idiot :-D...neviem za koho kopeš ale za republiku nie :-)

   0    1
Zobraziť viac

Nasledujúce