UPOZORNENIE: Vimo prechádza zmenou prevádzkovateľa.
Prosíme o trpezlivosť v prípade, že niektoré funkcie nebudú bežať, alebo vypadne systém. Ďakujem.

Nasledujúce


Vo všetkom nám vláda klame

2,224 Zhliadnutia
ricco
12
Publikované 27 Nov 2021 / V ďalšie

toto video mi youtube zmazal zrejme nechce aby pravda uzrela svetlo svet

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

JanMajlath
JanMajlath 2 mesiace pred

So všetkým, čo bolo uvedené vo videu, úplne súhlasím. Mám len jednu otázku. Ako prejavovať občiansky odpor? S protestami počítali a zdá sa mi, že ich aj podporujú - nech sa začneme medzi sebou nenávidieť a aj napádať. Očkovaný nie som a ani nebudem. Ani za cenu prenasledovania. Na teste som nebol jediný krát. Ale čo reálne urobiť?
Žial väčšina populácie má panický strach ísť do konfliktu so štátnou mocou, budú poslúchať a tým prispejú k moci tej malej skupinky ludí. Nedarí sa mi prescedčiť ani dlhoročných kamarátov, ani ludí z rodiny - že spoluprácou s týmto obludným systémom sa stávajú spolutvorcami tejto mašinérie.
Mám reálne obavy o budúcnosť, mám tri deti a nie je mi jedno v akom svete budú žiť. Ale ani to ma neprinúti spolupracovať na niečom s čím nesúhlasím.
Lenže ... čo reálne urobiť ? Zatiaľ som nikde nenašiel odpoveď.

   1    0
ricco
ricco 2 mesiace pred

Občianske nepokoje niesu to že z postavis s rapkacom pred parlament a budeš tam skandovať nejaké hesla treba všetko systematicky robiť začať srat na ich nariadenia a ignorovať ich a žiť si tak ako pred "pandemiou" alebo rovno urobiť to čo rakúšania to bola občianska neposlušnosť ale to by sme nemohli byť na Slovensku kde jeden druhému závidí aj chorobou a Tupá mentalita ovečiek ktoré žerú všetky hovna ktoré médiá pustia von budúcnosť pre Slovensko bude takza že prestaneme existovať a staneme sa stetkou niekoho iného

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce