UPOZORNENIE: Projekt Vimo končí. Do konca augusta bude možné si stiahnuť uploadnuté videá. Potom bude definitívne odpojený.
Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň

Nasledujúce


Vo všetkom nám vláda klame

2,414 Zhliadnutia
ricco
12
Publikované 27 Nov 2021 / V ďalšie

toto video mi youtube zmazal zrejme nechce aby pravda uzrela svetlo svet

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

JanMajlath
JanMajlath 9 mesiace pred

So všetkým, čo bolo uvedené vo videu, úplne súhlasím. Mám len jednu otázku. Ako prejavovať občiansky odpor? S protestami počítali a zdá sa mi, že ich aj podporujú - nech sa začneme medzi sebou nenávidieť a aj napádať. Očkovaný nie som a ani nebudem. Ani za cenu prenasledovania. Na teste som nebol jediný krát. Ale čo reálne urobiť?
Žial väčšina populácie má panický strach ísť do konfliktu so štátnou mocou, budú poslúchať a tým prispejú k moci tej malej skupinky ludí. Nedarí sa mi prescedčiť ani dlhoročných kamarátov, ani ludí z rodiny - že spoluprácou s týmto obludným systémom sa stávajú spolutvorcami tejto mašinérie.
Mám reálne obavy o budúcnosť, mám tri deti a nie je mi jedno v akom svete budú žiť. Ale ani to ma neprinúti spolupracovať na niečom s čím nesúhlasím.
Lenže ... čo reálne urobiť ? Zatiaľ som nikde nenašiel odpoveď.

   1    0
ricco
ricco 9 mesiace pred

Občianske nepokoje niesu to že z postavis s rapkacom pred parlament a budeš tam skandovať nejaké hesla treba všetko systematicky robiť začať srat na ich nariadenia a ignorovať ich a žiť si tak ako pred "pandemiou" alebo rovno urobiť to čo rakúšania to bola občianska neposlušnosť ale to by sme nemohli byť na Slovensku kde jeden druhému závidí aj chorobou a Tupá mentalita ovečiek ktoré žerú všetky hovna ktoré médiá pustia von budúcnosť pre Slovensko bude takza že prestaneme existovať a staneme sa stetkou niekoho iného

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce