Nasledujúce


Tlačová konferencia k téme povinné očkovanie

175 Zhliadnutia
REPUBLIKA
347
Publikované 10 Dec 2021 / V Politika

⁣Povinné očkovanie proti Covidu len na základe vyhlášky nikým nevoleného úradníka?! V žiadnom prípade! Prichádzame s návrhom, ktorý tomu môže zabrániť.

Zobraziť viac
2 Komentáre sort Triediť podľa

introvertja
introvertja 5 mesiace pred

Ako môže niekto do ľudí tlačiť podmienečne schválené vakcíny? Ktorých aj efektívnosť je veľmi pochybná a o množstve negatívnych účinkoch ani nehovoriac. Veď to samo o sebe je hlúposť! A akože si dovoľujú odmietať prevziať zato zodpovednosť? To ako napr. keby mne stolár na zákazku vyrobil stôl, ktorý sa mi krátko po kúpe rozpadne, alebo zistím, že nie je v takej kvalite, ako ho majster stolár prezentoval (iný, lacnejší a nekvalitný materiál) a ja sa pôjdem sťažovať komu? Štátu, nech mi ho preplatí, nech nesie zodpovednosť za výrobok toho stolára, alebo stolárovi, nech si zoberie späť ten stôl a vráti mi peniaze, alebo nech mi spraví nový. Veď logika nikam nepustí! Len očividne vo vláde sedia všetko špeciálne antitalenti na logiku a na zdravý rozum. Potom to tu tak aj vyzerá. Všade chaos a nezmysly v praxi. Takú bandu pakov po kope človek len tak nevidí, len v NR SR, kde by ich malo byť práveže najmenej. Prečo by mali daňoví poplatníci (štát) preplácať negatívne následky po očkovaní? Čo oni tie vakcíny vyrábajú, alebo z nich profitujú? Ja proste nechápem...sú oni normálny a psychicky príčetný? Lebo začínam mať pochybnosti o tom, že to, čo bolo kedysi normálne sa stále za normálne považuje. Táto nová normálnosť je pre mňa španielska dedina už...

   0    0
introvertja
introvertja 5 mesiace pred

Mimochodom...bol tam aj nejaký novinár, ktorý by vám aspoň teoreticky mohol klásť otázky? Len rozmýšľať o nejakom ,,povinnom,, očkovaní je absurdné a drzé voči občanom, ktorí ich zvolili, aby riadili náš Slovenský štát. Prečo by si mali hradiť sami zdravotnú starostlivosť? Tak potom, keď sa chceme baviť na takejto úrovni, tak nech si aj fajčiari, alkoholici, feťáci, atď. tiež hradia sami zdravotnú starostlivosť. Prečo by sme mali doplácať aj na takých nezodpovedných ľudí voči svojmu zdraviu? Ja nie som za tieto nezmysly, ale logicky tam mali zakomponovať aj tieto veci. Čo akože iné zdravotné problémy ako covid neexistujú? Aj taký ľudia končia v nemocniciach a v ťažkých stavoch a tiež sa o nich musí starať personál nemocnice, keď z toho chytia ťažký priebeh a dokonca môžu kvôli týmto veciam zomrieť. To čo sú za nezmysly? A mimochodom...kto všetko sú tí odborníci, ktorých musíme podľa vlády a prezidentky počúvať? Kde sú všetky ich mená? To akože nemáme právo ich poznať, aby sme vedeli, kto riadi a rozhoduje o našich životoch? Viete, mne príde správne prirovnať to ku Kolombovej žene. Nikdy ju nikto nevidel (záhadná pandemická komisia), ale stále sa na ňu Kolombo (vláda a prezidentka) odvoláva.

   0    0
Zobraziť viac

Nasledujúce