Nasledujúce


Milan Mazurek - prestaňte týrať nezaočkovaných a vyhrážať sa im!

163 Zhliadnutia
REPUBLIKA
137
Publikované 29 Jun 2021 / V Politika

⁣PRESTAŇTE UŽ TÝRAŤ NEZAOČKOVANÝCH A VYHRÁŽAŤ SA IM! NAVRHUJEME DOBROVOĽNOSŤ DO ZÁKONA!

V parlamente sa dnes hlasuje o našom návrhu zákona, ktorý by zakázal diskrimináciu ľudí, ktorí si odmietnu vpichnúť vakcínu proti Covidu. Ten, kto by iných nútil k očkovaniu pod hrozbou straty slobody alebo práva, by sa dopúšťal trestného činu "Nútenej medicínskej prevencie".

Nemôžeme sa len ticho pozerať, ako sa v médiách pretŕčajú najrozličnejšie osoby, vrátane ministrov, ktoré sa vyhrážajú všetkým občanom, že stratia svoje práva, ak sa očkovať nedajú. Nebudeme ani tolerovať duševných mrzákov, ktorí volajú po vyhadzovaní z práce v prípade, že si niekto chce svoje zdravie chrániť podľa vlastného presvedčenia, a teda bez vakcíny.

Najhorší zo všetkého sú ale ľudia, ktorí sa vyhrážajú aj malým deťom! Títo musia za svoje nechutné útoky a vyhrážky čeliť trestnoprávnej zodpovednosti, pretože my si na svoje deti siahať nenecháme! Neexistuje žiaden lekársky konsenzus o zmysluplnosti očkovania detí a naopak, priebeh ochorenia u detí je úplne mierny. Preto snahy o nútené očkovanie detí vnímame ako zúfalú snahu vlády zvyšovať svoje nízke čísla, aby sa ukázali pred svetom.

Hnutie REPUBLIKA stojí na strane SLOBODY!

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce