Vázení pužívatelia vimo.sk. V najbližších týždňoch bude prebiehať analýza nedostatkov platformy a poziadaviek od použivateľov. Preto Vám dávam do pozornosti mail admin@vimo.sk kde radi privítame vaše podnety a nápady.

S pozdravom Admin

Nasledujúce


,,moderátor" (INKVIZITOR), ktorý si pomýlil storočie, v ktorom žije!!!

359 Zhliadnutia
stefan75
33
Publikované 22 Sep 2021 / V Alternatívne médiá

Doporučujem pozrieť do konca.
Inkvizitor Michael Rozsypal ukončil rozhovor po tom, čo hosťa nedotlačil k správnej odpovedi.
Fuujj!! Toto bolo naozaj odporné.

Zobraziť viac
6 Komentáre sort Triediť podľa

dokopy
dokopy 13 dní pred

Za Protektorátu by bol úspešný pre výber ľudí k trestu smrti za schvaľovanie atentátu na Heidricha.

   0    0
Boris
Boris 19 dní pred

Ten moderátor sa zbláznil ved to je strasne tej pani stále skákal do reči veď takto sa dialóg nevedie

   0    0
Andy
Andy 2 mesiace pred

Uf, tak taky profesionalny amaterizmus som nevidel ani u nasich moderatorskych sudruhov. Noty dostal asi s ultimatom. Slusne sa tvariaci hulvat ktory sa minul povolanim.

   1    0
Jurotel
Jurotel 2 mesiace pred

ten moderator nemal chybu.... dokola to iste, prebrblávanie od neho ako na kolotoči, hlavná vec že panulka nemôže bez prerušenia nič povedať. A aj na jej otázku 3 -5 x neodpovedal... pripadal mi ako úplne neprítomný

   1    0
Kaki
Kaki 3 mesiace pred

Tak takého idiota už ťažko nájdeš !!! O čo tomu debilovi vlastne išlo ? Ale tá pani má božskú trpezlivosť.

   3    0
StefanJ
StefanJ 3 mesiace pred

Tá pani bola v prvom rade nepripravená. Odpoveď, že som nečítal knihu môjho kolegu kandidáta je neprijateľná. Ďalej ani nevedela, aké výroky vôbec povedal. S takým nepripraveným hosťom si potom moderátor urobí čo chce. A ten výrok by ma zzaujímalo, či bol taký, ako ho moderátor povedal, alebo trochu iný.

   1    1
Kaki
Kaki 3 mesiace pred

@StefanJ: Tá pani v prvom a poslednom rade odpovedala hneď ako dostala otázku a odpovedala tak ako chcela a vedela, uznala za vhodné. V demokratickej diskusii odpovedá každý podľa uváženia a nie je povinný poznať odpoveď na čokoľvek a komukoľvek. Jasne sa vyjadrila že knihu nečítala ak si to nepostrehol. Úmyslom konania toho mentálneho chudáka bola primitívna snaha dotlačiť ju k odpovedi akú si predstavoval.

   1    0
StefanJ
StefanJ 3 mesiace pred

@Kaki: Neviem si predstaviť, že by som kandidoval s Mazurekom na jednej kandidátke a nečítal by som jeho knihu.

   0    1
Kaki
Kaki 2 mesiace pred

@StefanJ: Ja zase nevidím dôvod prípadne podmienku mojej kandidatúry poznať knihu Milana Mazureka. S kandidátom sa môžem a zrejme aj musím stotožniť na programe strany za ktorú som sa rozhodol kandidovať. Pred 89 rokom 99,9 percenta straníkov a kandidátov nikdy načítalo marxa, engelsa, leninove spisy. No a aj napriek tomu sa kumunisti odsudzujú pre ideológiu v nich obsiahnutú. Ale to bola aj oficiálna línia a program strany nie autorský počin radového člena strany :-) No každý máme svoj názor a tak to má byť. Ja tvoj rešpektujem.

   1    0
Zobraziť viac

Nasledujúce