Nasledujúce


OSTANEME NAVŽDY UVÄZNENÍ V SANITÁRNEJ TOTALITE?

186 Zhliadnutia
Kulturblog
548
Publikované 16 Mar 2021 / V ďalšie

⁣OSTANEME NAVŽDY UVÄZNENÍ V SANITÁRNEJ TOTALITE?

Informácie sú našou zbraňou v boji za pravdu a proti totalite. Každý musí mať právo vedieť pravdu a je na jeho slobodnej vôli, ako s pravdou naloží.

Koronavírus ovládol našu politiku. Z kedysi zdravotníckej témy sa stal politický nástroj útlaku a straty práv obyvateľov. Zdraví ľudia sú povinní pod hrozbou pokút a väzenia akceptovať nariadenia, ktoré len zhoršujú ich zdravotný stav, zatiaľ čo chorým ľuďom vláda nijako nepomáha.

Zdravotníctvo nepripravili na žiadnu krízovú situáciu a celú spoločnosť tak uvrhli do väznice z dôvodu naplnenia nemocníc dvoma tisíckami pacientov. Skupina lekárov a zdravotných sestier nestíha a ide sa zodrať z kože, zatiaľ čo ďalší ani nemôžu ošetrovať svojich pacientov a ľudí liečia cez telefón.

Spoločnosť sa topí v morálnej kríze, ľudia sa nenávidia a obviňujú zo všetkého zlého navzájom. Narastá násilie, depresie, samovraždy. Ľudia prichádzajú o majetky, o prácu a podnikanie. Banky im postupne zväzujú okolo krku dlhovú slučku, z ktorej nie je cesty von.

Kým malá skupinka podnikavcov zarába na nepresných PCR testoch, ktoré podľa špičkových svetových odborníkov vôbec nie sú určené na diagnostiku infekcie, tak majitelia a zamestnanci reštaurácií, cestovných kancelárií, hotelov, penziónov, posilňovní a iných podnikov ostávajú so svojimi rodinami bez pomoci a v zúfalstve.

Štát sa zadlžuje, budúcnosť nám kradnú pred očami a robia z nás otrokov medzinárodných bánk. Riešením má byť neotestovaná vakcína, založená na technológii, ktorá nikdy predtým masovo ľuďom očkovaná nebola. Hoci mnohí odborníci varujú pred možným vznikom autoimunitných ochorení, ktoré nás môžu postupne zabíjať, médiá hlavného prúdu mlčia a ďalej propagujú neoverenú vakcínu ako spasiteľský nástroj. Navyše proti vírusu, ktorý neustále mutuje...

My vám ponúkame knihy plné informácií, ktoré sa z médií hlavného prúdu nedozviete. Informácií, ktoré nepochádzajú od novinárov a politikov, ale od vedcov a lekárov. Každý si tak môže prečítať aj iný názor a prestať sa báť.

Knihu 'Falošná pandémia 2' si môžete predobjednať tu:
https://www.obchod.kulturblog.....sk/kategoria/knihy/f

Knihy 'Falošná pandémia 1 & 2' spolu za zvýhodnenú cenu tu:
https://www.obchod.kulturblog.....sk/kategoria/knihy/f

Knihu 'KORONA Falošný poplach?' nájdete tu:
https://www.obchod.kulturblog.....sk/kategoria/knihy/d

Zobraziť viac
1 Komentáre sort Triediť podľa

anton33
anton33 9 mesiace pred

Testovanie do nekonečna, len reči o novej stratégii testovania a nikde ani len teoretická možnosť o zastavení testovania. Akože uvoľňovanie opatrení, ale vstup divákov na športové podujatia iba pre otestovaných, vyšší stupeň bude nasledovať - len pre očkovaných. Diskriminácia a delenie občanov na 2 skupiny.

   0    0
Zobraziť viac