Nasledujúce


Medicínska Bomba! Vakcína Pfizer útočí na ľudskú krv a pod mikroskopom tvorí krvné zrazeniny

271 Zhliadnutia
Verte Neverte
193
Publikované 10 Jun 2022 / V Alternatívne médiá

⁣Zistenia Dr. Richarda Fleminga len upraviť to, čím už v roku 2020 varovali verejnosť tisíce lekárskych odborníkov.
Vysoko uznávaný lekár a vynálezca D. Richard Fleming zverejnil v októbri 2021 32-minútovú podrobnú prezentáciu dokumentu jeho šokujúce zistenia. Koncom roka 2020, ešte predtým, ako bola dávka Pfizer uvedená na trhu, špičkoví vedci a odborníci z celého sveta varovali, že injekcia Pfizer a Moderna predstavujú jedinečné riziko vzniku krvných zrazenín, srdcového svalu a iných kardiovaskulárnych problémov.
O rok neskôr boli spoločnosti Pfizer a Moderné nútené vydať varovania hodnotiť, že ich kontroverzné MRNA vakcíny môžu skutočne spôsobiť dlhý zoznam problémov, ktoré neobmedzujú len na kardiovaskulárny systém.
Vedecký pracovník, Dr. Richard Fleming otestoval minulý rok (2021) vakcínu Covid-19 Pfizer na vzorkách čerstvej ľudskej krvi in ​​vitro a urobil sériu objavov, ktoré ako nočná mora potvrdili zistenia lekárskej komunity.
Pozrite si nižšie uvedenú prezentáciu a určite zdieľajte s ostatnými, aby ste pomohli vyvodiť zodpovednosť veľkých veľkých spoločností za škody, ktoré spôsobili stovkám tisíc ľudí na celom svete.
Pôvodný názov: Medical Bombshell Pfizer Vax Attacks Human Blood Creating
Clots Under Microscope Vyrobila: Infowars.com
Odkaz na originál: https://www.infowars.com/posts..../medical-bombshell-p -zrazeniny-pod mikroskopom/

Zobraziť viac
0 Komentáre sort Triediť podľa

Nasledujúce